Моє бачення відрізняється від інших: я не призначатиму на вищі державні посади «своїх» людей — Наливайченко

Саме так висловився кандидат в Президенти Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу ZIK у програмі Drozdov.

«Не буде більше кумівства та партійних призначень. Я ініціюю прозорі конкурси на всі посаді, включно до керівних,» — сказав політик.

Наливайченко зазначив власне бачення та принципи для призначення осіб на вищі керівні посади в державні органи.

«Не той, хто мені подобається, буде призначений на посаду, а той, хто пройде незалежний конкурс. Тільки той, хто є більш професійним, хто буде здатен протягом перших 3-6 місяців виконувати обов’язки у владі, залишиться гідно служити на своєму місці,» — заявив кандидат в Президенти.

Наливайченко також наголосив, що якщо ця людина не виконуватиме належно свої посадові обов’язки, то, незалежно від приналежності до будь-якої партії, він має бути звільнений. Посада ж знову виставляється на прозорий конкурс.

«Я знаю дуже багато фахових та патріотичних людей. Я знаю, кого можна запросити на посаду. Але моїм принциповим рішенням є тільки запросити цих людей до участі, щоб усі спеціалісти та гідні представники мали рівні шанси,» — сказав Наливайченко. — «Влада і посада у владі — це не прерогатива царя, ми маємо вже позбавитись цього бачення».

Наливайченко наголосив на важливості парламентського та цивільного контролю, щоб не всі рішення приймалися «у президенському кабінеті», особливо що стосується прокуратури, правоохоронних органів та ДБР.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *